• SJO Helmondia-Mulo JO19-4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 14:30Lierop JO19-1 - SJO Helmondia-Mulo JO19-4Sportpark De Renkant
    11 mei. 13:00SJO Helmondia-Mulo JO19-4 - SPV JO19-1Sportpark de Braak
    18 mei. 13:00SJO Helmondia-Mulo JO19-4 - Stiphout Vooruit JO19-2Sportpark de Braak
    22 mei. 19:30Rood Wit'62 JO19-2 - SJO Helmondia-Mulo JO19-4Sportpark de Rijpel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 apr.SJVV JO19-1 - SJO Helmondia-Mulo JO19-40 - 2
    16 apr.SJVV JO19-1 - SJO Helmondia-Mulo JO19-40 - 2
    13 apr.SJO Helmondia-Mulo JO19-4 - Deurne JO19-22 - 1
  • Poulestanden SJO Helmondia-Mulo JO19-4 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Helmondia-Mulo JO19-421108444
    2S.V. Brandevoort JO19-3210168-23
    3Stiphout Vooruit JO19-3201168-21

    Poulestanden SJO Helmondia-Mulo JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Helmondia-Mulo JO19-487103452922
    2NWC JO19-386112791819
    3Stiphout Vooruit JO19-38305252149
    4S.V. Brandevoort JO19-372051722-56
    5Deurne JO19-37007652-460

    Poulestanden SJO Helmondia-Mulo JO19-4 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Helmondia-Mulo JO19-411002023
    2ASV'33 JO19-1100102-20

    Poulestanden SJO Helmondia-Mulo JO19-4 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roggel JO19-111005143
    2Festilent JO19-111004043
    3Leonidas - W JO19-111004043
    4ST EVV/St Joost JO19-111004133
    5ST Herpinia/OKSV JO19-111003123
    6NWC JO19-311003123
    7Mariahout JO19-111003213
    8Juliana Mill JO19-111001013
    9Schijndel/DE WIT JO19-211001013
    10EHC/Heuts JO19-111002203
    11SV Hulsberg JO19-111002203
    12ST Meterik/America JO19-111002203
    13ST Sporting S.T./SVEB JO19-111001103
    14ST SVSH/SSE JO19-100000000
    15SV TOP JO19-200000000
    16UDI'19/CSU JO19-400000000
    17VCA JO19-200000000
    18SVN/BtB Consultancy JO19-110012200
    19Rood Groen LVC'01 JO19-110012200
    20Wittenhorst JO19-210012200
    21V.V. Achates JO19-110011100
    22Vorstenbossche Boys JO19-2100123-10
    23Ruwaard JO19-1100101-10
    24SJO Helmondia-Mulo JO19-4100101-10
    25Bruheze JO19-2100113-20
    26Hapse Boys JO19-1100113-20
    27Oranje Blauw'15 JO19-1100114-30
    28Helden JO19-2100115-40
    29ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-1100104-40
    30RKVVL/Polaris JO19-2100104-40

    Poulestanden SJO Helmondia-Mulo JO19-4 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Helmondia-Mulo JO19-466002141718
    2Lierop JO19-166001991018
    3Stiphout Vooruit JO19-2641127141313
    4Rood Wit'62 JO19-263121615110
    5SPV JO19-15221181358
    6SJVV JO19-16213141227
    7Liessel JO19-16141101007
    8Deurne JO19-26213811-37
    9NWC JO19-36024615-92
    10Bruheze JO19-270251631-152
    11HVV Helmond JO19-160061132-210

    Poulestanden SJO Helmondia-Mulo JO19-4 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Hulsberg JO19-111006063
    2Festilent JO19-111005053
    3Mariahout JO19-111004133
    4ST Meterik/America JO19-111003033
    5Juliana Mill JO19-111002113
    6NWC JO19-311003303
    7ST EVV/St Joost JO19-111001103
    8V.V. Achates JO19-100000000
    9Helden JO19-200000000
    10Ruwaard JO19-100000000
    11Schijndel/DE WIT JO19-200000000
    12SJO Helmondia-Mulo JO19-400000000
    13ST SVSH/SSE JO19-110013300
    14EHC/Heuts JO19-110011100
    15ST Herpinia/OKSV JO19-1100112-10
    16UDI'19/CSU JO19-4100114-30
    17Roggel JO19-1100103-30
    18ST Sporting S.T./SVEB JO19-1100105-50
    19Leonidas - W JO19-1100106-60

    Poulestanden SJO Helmondia-Mulo JO19-4 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST EVV/St Joost JO19-100000000
    2Festilent JO19-100000000
    3ST Herpinia/OKSV JO19-100000000
    4SV Hulsberg JO19-100000000
    5Juliana Mill JO19-100000000
    6Mariahout JO19-100000000
    7ST Meterik/America JO19-100000000
    8NWC JO19-300000000
    9Schijndel/DE WIT JO19-200000000
    10SJO Helmondia-Mulo JO19-400000000
    11ST Sporting S.T./SVEB JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Kayan, HakanTeamspeler
    Lieshout, Bram vTeamspeler
    Linden, Daan v.d.Teamspeler
    Ozbek, UfukTeamspeler
    Verbaarschot, ChendoTeamspeler
    Zailachi, AzzeddineTeamspeler